baywatch_sloneczny_patrol_lektor_pl

Baywatch_sloneczny_patrol_2017

Baywatch. Słoneczny patrol (2017) – Napisy PL/Lektor PL

Nie możesz znaleźć świetnej komedii dla całej rodziny? Słoneczny patrol to klasyka, która na pewno powinna Ci się spodobać. Film w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

O filmie

Rok powstania: 2017
Reżyser: Seth Gordon
Gatunek: Komedia, Akcja
Produkcja: USA
Premiera: 12 maja 2017 (Świat), 9 czerwca 2017 (Polska)

W ekranizacji filmowej tego kultowego serialu, dwóch ratowników będzie rywalizować między sobą o angaż na kalifornijskiej plaży.

Baywatch. Słoneczny patrol online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Baywatch_Słoneczny_patrol_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Baywatch. Słoneczny patrol w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Baywatch to wciąż bardzo dobra cena. Nie umie spoofować. Baywatch” nie będzie wydmuchiwał niczego z wody (ale za łódź, którą podpali), a mimo to na pewno zarobi na rozprysk. Ma poczucie zabawy, ale nie ma poczucia humoru. Z drugiej strony jest to komedia poszukująca ideologii. Posiada również rating R, co jest decyzją przewrotną. To w skrócie Baywatch.

Hollywood może chcieć zacząć zwracać na siebie uwagę. W rzeczywistości 32-letnia aktorka opracowała kilka sprawdzonych sztuczek, które pozwalają jej naprawdę odłączyć się od zasilania i zapewnić sobie jak najlepszy sen w życiu. A jeśli chodzi o kobiety, ich obecność wydaje się rejestrować tylko wtedy, gdy biegają w zwolnionym tempie, lub kiedy targają się (jak reszta z nas) u innych kobiet biegających w zwolnionym tempie. Straszni ludzie zawodzą i wielcy wygrywają. To byłoby w porządku, gdyby dowcipy były lepsze. Jej złe małe quipy nie mają żadnego zingów, a jej bandyci są po prostu zwykłymi akademikami.

Jesteś jakby na bardzo szerokiej, komediowej scenie, ale powinieneś to robić uczciwie. 1 szczególna scena, w której weterani ratownicy opowiadają o minionych przygodach, zaoferują uchwyt. Ale gdy tylko zaczniesz w to wkraczać, film się kończy. Było to więc podobne do filmu, trochę bardziej intensywne. Każdy jest zdenerwowany, po prostu ciesz się filmem. Czasami kiepski film jest po prostu filmem kiepskim. Ponadto, jest to po prostu całkowicie niedorzeczne, co może nie zaskoczyć tych, którzy widzieli przyczepę.

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *