Ghost_in_the_Shell_lektor_pl

Ghost_in_the_shell_2017

Ghost in the Shell (2017) – Napisy PL/Lektor PL

Marzy Ci się obejrzeć prawdziwe kino akcji pomieszane z dawką niesamowitego Sci-Fi? Ghost in the Shell będzie idealnym wyborem! Film w jakości 1080p i najlepszą ścieżką dźwiękową.

O filmie

Rok powstania: 2017
Reżyser: Rupert Sanders
Gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi
Produkcja: Australia, Chny, Hongkong, Indie, Japonia, Kanada
Premiera: 16 marca 2017 (Świat), 31 marca 2017 (Polska)

Całkiem nowy świat. Ludzie mogą przenosić swoją duszę do robotów i żyć wiecznie. Pewna policjantka cyborg za wszelką cenę próbuję odnaleźć niebezpiecznego hakera.

Ghost in the Shell online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Ghost_in_the_Shell_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Ghost in the Shell w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Film podejmuje temat tożsamości w społeczeństwie, w którym ludzie tracą swoją tożsamość. Bez względu na to, jak się go kroi, film nie robi wrażenia w wyglądzie i brzmieniu. Zazwyczaj codziennie jest jeden film. Film jest jedną z najbardziej znanych rozrywek na świecie. Nie było wieców o zakazie oglądania filmu. To jeden z najbardziej znanych filmów wszech czasów! To chyba najbardziej znana scena filmu.

Nie dwa otaku są dokładnie takie same. Anime może być również klasyfikowany według tematu. Obecnie nie jest to kultura japońska, ale wielu miłośników anime i mangi na całym świecie również ma pokrewieństwo z innymi aspektami kultury japońskiej. Jeśli jesteś w anime, nadal jesteś akherrya do czasu, aż weźmiesz udział w minumie jednej z konwencji.

Później, około 2029 roku, kiedy świat staje się coraz bardziej cybernetyczny i robotyczny, narodowość jest niczym więcej niż tylko etykietą. Atak na świat Tytanów jest dosyć interesujący, nawet jeśli wiele pytań na jego temat pozostaje wiszących. Społeczeństwo zarządzane za pomocą systemu komputerowego, który określa Twój stan psychiczny i umysłowy, jest fascynującą ideą.

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *