Kontrola Absolutna lektor pl

Kontrola Absolutna 2016

Kontrola absolutna (2016) – Napisy PL/Lektor PL

Kochasz oglądać kryminały, ale dzisiaj nie możesz znaleźć żadnego dobrego tytułu? Sprawdź Kontrola absolutna w najwyższej jakości 1080p!

O filmie

Rok powstania: 2016
Reżyser: John Moore
Gatunek: Kryminał
Produkcja: Francja, Irlandia, USA
Premiera: 9 września 2016 (Świat), 23 września 2016 (Polska)

Mike Regan jest biznesmenem z wielkimi sukcesami i jego życie układa się jakby chwycił Pana Boga za nogi. Ma piękną żonę i 17-letnią córkę, żyję w domu, o którym większość mogłaby tylko pomarzyć i nic nie staje mu na drodze do powiększania swojego bogactwa jeszcze bardziej… do czasu. Spotyka w swoim życiu pewnego człowieka, który okazuję się psychopatą i zaczyna nękać rodzinę Mike’a.

Kontrola absolutna online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Kontrola_absolutna_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Kontrola absolutna w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

„Kontrola absolutna” napisy pl z Piercem Brosnanem, pamiętnym Jamesem Bondem, teraz w filmy online! Brawurowy thriller wyreżyserował twórca „Szklanej pułapki 5”. W następnych rolach zobaczycie gwiazdy, dane z takich obrazów jak: „Jestem Panem”, „Naznaczony” czy „Mission: Impossible”.

Główny bohater „Kontroli absolutnej”, Mike Regan (Pierce Brosnan), to pan wielkiej firmy, szczęśliwy partner i stary, będący w naszpikowanym najnowszymi technologicznymi nowinkami domu. Pewnego dnia Mike, angażuje do uwadze w bloku tajemniczego informatyka ze zaufanej nazwy, Eda. Młody chłopak zakochuje się w nastoletniej córce szefa. Zaczyna osaczać młodą kobietę pojawia się w jej godności dodatkowo w znaczeniach, w jakich jest wolny chwila, potajemnie podgląda ją przez kamerkę internetową. W efekcie Mike nie trwa i staje Eda. Chłopak przygotowuje zemstę…

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *