http://1.fwcdn.pl/po/89/23/788923/7828580.6.jpg

Jestem najlepsza. Ja, Tonya (2017) – Napisy PL/Lektor PL

Klikając na naszą stronę wiedziałeś/aś co dobre :)! Film Jestem najlepsza. Ja, Tonya jest u nas dostępny w jakości Full HD. Nie trać czasu, ułóż się wygodnie na sofę i obejrzyj go z lektorem.

O filmie

Rok powstania: 2017
Reżyser: Craig Gillespie
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Sportowy
Produkcja: USA
Premiera: 8 września 2017 (Świat), 2 marca 2018 (Polska)

Wspaniały pokaz Tony Harding, która walczy o mistrzostwo w łyżwiarstwie figurowym na lodzie stanie pod znakiem zapytania, z powodu wtargnięcia jej byłego małżonka.

Jestem najlepsza. Ja, Tonya (Napisy PL/Lektor PL)

 

Jestem_najlepsza_Ja_Tonya_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Jestem najlepsza. Ja, Tonya w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Ja, Tonya to jest cały wybuch i choć może się to skończyć, zarówno w temacie, jak i w prostym fakcie, że tak ciężko się śmiejesz, że warte każdej sekundy. Ja, to jeden z najlepszych tegorocznych filmów. Poznaje Jeffa w wieku 15 lat.
Nie znajdujesz zbyt wielu historii o dobrym samopoczuciu. Cała rzecz była szalona, ponieważ jest to historia. Nie znajdziecie wiele opowieści optymistycznych.
Kronika kroniki kroniki kroniki Harding, na przykład atak na głównego konkurenta swojej drużyny, Nancy Kerrigan. Nie wszyscy zgodziliby się co do tego, że należy go wyróżnić wśród 10 najlepszych filmów roku. Filmy od początku roku również chciałbyś je zapamiętać!
Większość tych, którzy chcieliby znaleźć film, powinna mieć w końcu szansę na zrealizowanie tego, co daje nam szansę na podzielenie się istotnymi pomysłami i pomysłami z filmu. To natychmiastowy gonzo classic. Ponownie analizuje on słynny incydent. Kiedy oglądasz film, nie rozumiesz, co my zrobiliśmy – mówi. W ostatecznym rozrachunku film mówi o zaakceptowaniu różnic i nauczeniu się przezwyciężania wszelkich prób ich pokonania. Możesz to poczuć w filmie.