Niewinne lektor pl

Niewinne

Niewinne (2016) – Napisy PL/Lektor PL

Przeszukujesz cały internet w nadziei znalezienia dobrego dramatu? Znalazłeś najlepszą stronę, żeby zainwestować swój czas w film o jakości Full HD i obejrzenia go bez zacięć.

O filmie

Rok powstania: 2016
Reżyser: Anne Fontaine
Gatunek: Dramat
Produkcja: Belgia, Francja, Polska
Premiera: 26 stycznia 2016 (USA), 11 marca 2016 (Polska)

Kiedy zakończono drugą wojnę światową bardzo dużo ludzi regenerowało swoje uszczerbki na zdrowi w pobliskich szpitalach. Do jednego z nich zawitała siostra z klasztoru, który był nieopodal. Wchodząc tam, miała nadzieje że kadra pracownicza pomoże jej uratować umierającą kobietę.

Niewinne online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Niewinne_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Niewinne w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Młoda lekarka z Francuskiego Czerwonego Krzyża pomaga jeńcom z niemieckiego obozu koncentracyjnego w 1945 roku w okupowanej Polsce. Odkrywa wtedy, że mało z sióstr zakonnych zostało zgwałconych przez radzieckich żołnierzy.

Scenariusz jest adaptacją opartą częściowo na listach, raportach i pamiętnikach Madeleine Pauliac, młodej lekarki funkcjonującej w Polsce w 1945-1946 roku. M.in. 19 czerwca 1945 roku Pauliac wysłała raport z Gdańska do Étienne Burin des Roziers szefa sztabu generała de Gaulle, w jakim mówi przypadki gwałtów realizowanych przez żołnierzy radzieckich.

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *