Kim jesteśmy?

Cześć! Z tej strony ekipa Filmy-Online24. Łącznie jest nas 7 osób i każdy z nas odpowiada za inną, istotną dla funkcjonowania strony kwestię. Jesteśmy ogromnymi maniakami filmowymi i wpadliśmy na pomysł strony, która dawałaby ludziom dostęp do filmów z napisami PL lub lektorem już od dnia premiery.

Jak zapewne wiesz, czegoś takiego w internecie jeszcze nie ma. Musisz za taki film zapłacić, albo obejrzeć go w wersji nagranej kamerką w sali kinowej. Wiemy, że to co oferujemy może być rewolucyjne, dlatego wkładamy w to mnóstwo pracy. Jeśli znajdziesz jakiś błąd, lub będziesz miał propozycje odnośnie zmian, to śmiało pisz do nas 🙂

Co nas wyróżnia?


Filmy już od dnia premiery

Nie musisz czekać miesiąc lub dwa, aż w internecie ukaże się wersja HD z napisami lub lektorem. U nas masz to od dnia premiery!


Dzięki nawiązaniu współpracy z Showmaxem, który jest swoistym gigantem filmowym, mamy możliwość udostępniania Wam filmów już od dnia premiery, i to w świetnej jakości!


Tak, nie musisz już oglądać filmików z kamerki w beznadziejnej jakości. Wystarczy, że skorzystasz z naszej strony i będziesz mógł obejrzeć najnowsze premiery w jakości Full HD!


Napisy PL lub Lektor dostępne w filmach są identyczne do tych z sali kinowej. Masz więc pewność, że wszystko jest dopracowane w każdym szczególe i możesz odprężyć się, oglądając film 🙂