Od teraz na zawsze 2016

Od teraz na zawsze (2016) – Napisy PL/Lektor PL

Każdy człowiek dla odprężenia się po ciężkim dniu pracy powinien obejrzeć dobry romans – zrób to i Ty! U nas wszystkie filmy obejrzysz w najwyżej jakości obrazu oraz dźwięku.

O filmie

Rok powstania: 2016
Reżyser: Jaco Smit
Gatunek: Romans
Produkcja: RPA
Premiera: 12 lutego 2016 (Świat)

Nina pierwszy raz w życiu wychodzi za mąż, jednak nie wszystko poszło po jej myśli. Jej wybranek okazał się być jeszcze dzieckiem i uciekł ze ślubnego kobierca. Zrozpaczona i upokorzona dziewczyna decyduję się na podróż z przyjacielem, z którym była bardzo blisko w dzieciństwie. Jak się potoczą jej losy? Sprawdź już teraz!

Od teraz na zawsze online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Od_teraz_na_zawsze_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Od teraz na zawsze w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

„Od teraz na zawsze” to znakomity romans, w którym nie brakuje gier i przygód. Produkcja odbiła się szerokim echem w kinie południowoafrykańskim odnotowując najwyższą frekwencję w sprawie. Od teraz na zawsze napisy pl dostępne są u nas!

Jednym z wielu bohaterów jest Hugo (Ivan Botha) – samotny podróżnik, któremu znudziło się zwiedzanie świata. Mężczyzna postanawia powrócić w własne własne strony. Po dotarciu do rodzinnego miasteczka okazuje się, że jego najlepsza koleżanka z dzieciństwa, Ninny (DonnaLee Roberts) uchodzi za mąż. Zupełnie nie dochodzi do zaślubin, ponieważ człowiek młody porzuca pannę młodą przed ołtarzem. Pomimo upokorzenia oraz wspaniałego smutku, kobieta postanawia celebrować uroczysty dzień. Ponadto nie odpuszcza sobie miodowego miesiąca na Mauritiusie. Jako osobę towarzyszącą zabiera samego…Hugo. Para bohaterów żyje ze sobą jakąś chwilę na sielskiej wyspie, przez co bardzo się do siebie zbliża.

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *