http://1.fwcdn.pl/po/38/51/693851/7828203.6.jpg

Pacific Rim: Rebelia (2018) – Napisy PL/Lektor PL

Film Pacific Rim: Rebelia już na Ciebie czeka. Nie wahaj się, zrób sobie chwile wolnego od czynności, które Cię teraz pochłaniają i obejrzyj tę produkcję w jakości Full HD!

O filmie

Rok powstania: 2018
Reżyser: Steven S. DeKnight
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Produkcja: USA
Premiera: 22 lutego 2018 (Świat), 23 marca 2018 (Polska)

Główny bohater filmu jest bardzo dobrym pilotem Jaggerów, jego ojciec oddał życie w bitwie z olbrzymami „Kaiju” i tym samym ocalił świat przed zagładą. Jake musi zmienić wiele starych nawyków, ponieważ dostał ostatnią szansę, by kontynuować zmagania swojego taty, a w tym wszystkim ma pomóc mu jego siostra Mako Mori. Zostają rzuceni na głęboką wodę i ich jedyną szansą na ocalenie ziemi jest rozejm.

Pacific Rim: Rebelia (Napisy PL/Lektor PL)

 

Pacific_Rim_Rebelia_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Pacific Rim: Rebelia w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Żyjąc swoim najlepszym życiem poprzez sukcesję stron i uwięzienie. Zostanie on opublikowany 23 marca 2018 roku. Wtedy znowu, Powstanie Rim Pacific może okazać się wspaniałą niespodzianką. Możliwe, że Obsidian Fury jest częścią tej samej grupy, która chce otworzyć rift.
Możesz być bohaterem. Ogólnie rzecz biorąc, walki wydają się bardziej inspirowane sztukami walki niż pierwszym filmem. Jest mnóstwo akcji, możemy znaleźć wszystkich Jaegerów wraz z kilkoma Kaiju, a to wprowadza do wszystkich postaci. Pewna liczba scenek w tej zwiastunie ukaże się fanom pierwszego filmu.
Do filmu jest już kilka miesięcy, ale odpowiedź wydaje się wyciszona. Mimo to jednak, kiedy wychodzisz z teatru, nie był to film, który upiera się, że bardzo się nad nim zastanawiasz. Pierwszy film nie był wielkim hitem w USA. Jestem jedną z niewielu kobiet i mężczyzn, którzy zobaczyli ten film, dla większości ludzi będzie to film zupełnie nowy. Co możesz powiedzieć o tej przyczepie, z wyjątkiem tego, co chciałbyś zobaczyć. Ponadto rozumiemy, kiedy pierwsza przyczepa ulegnie upadkowi. Możesz zajrzeć do pierwszej przyczepy poniżej.