Pele narodziny legendy lektor pl

Pelé. Narodziny legendy

Pelé. Narodziny legendy (2016) – Napisy PL/Lektor PL

Jeżeli masz ochotę na obejrzenie ciekawej biografii jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów w jakości Full HD, to idealnie trafiłeś/aś!

O filmie

Rok powstania: 2016
Reżyser: Jeff Zimbalist, Michael Zimbalist
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Sportowy
Produkcja: USA
Premiera: 23 kwietnia 2016 (USA)

Historia jednej z największych gwiazd, a zarazem legendy piłki nożnej. Film przedstawia krok po kroku jego drogę od małego chłopca, do stania się ikoną futbolu. Jego trudne dzieciństwo, które było mieszanką biedy i ubóstwa nie przeszkodziło mu, żeby rozwinąć swoją pasję do niebotycznych rozmiarów i mieć szansę zagrania w jednych z najlepszych klubów na całym świecie. Styl gry tego piłkarza zna każdy obeznany w temacie kibic lub zawodnik, dzięki niemu piłka stała się czymś więcej, niż tylko grą.

Pelé. Narodziny legendy online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Pele_Narodziny_legendy_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Pelé. Narodziny legendy w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Pelé narodził się w 1940 roku, w niewielkiej brazylijskiej rodzinie. Ciekawy i skuteczny chłopak kształtowałby się w slumsach São Paulo. Z najmniejszych lat musiał pracować jako pucybut, zaś jego ojców nie było nawet siedzieć na ostatnie, żeby pozwalać mu piłkę. Z okresem jednak poszło na jaw, że Pelé jest wielki talent do walki w futbol. W wieku piętnastu lat stał piłkarzem drużyny Santos FC, i jak siedemnastolatek zadebiutował w kadrze narodowej, z jaką rok później zdobył mistrzostwo świata. Pasjonujący film biograficzny, który daje niełatwe początki legendarnego brazylijskiego piłkarza. Obraz braci Zimbalist – Jeffreya (nagradzany dokument Favela Rising) i Michaela (zrealizowany razem z Jeffreyem dokument Dwóch Escobarów) – opowiada o dobrym talencie, determinacji, samozaparciu i męczącej pracy, dzięki którym Pelé udało się odnieść sukces. W sytuację tytułowego bohatera zabierają się debiutanci Kevin de Paula oraz Leonardo Lima Carvalho (krótki metraż Dreams of Another Life). U nich mówią również: Seu Jorge (Miasto Boga, Elitarni – Ostatnie starcie), Vincent D’Onofrio (Klienci w nocy, serial Daredevil), Rodrigo Santoro (Heleno, serial Westworld), Mariana Nunes (São Jorge, Maresia). Autorem znakomitych zdjęć jest wybrany do Oscara Matthew Libatique (Requiem dla snu, Czarny łabędź).

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *