https://pbs.twimg.com/media/DQodxJ0VQAEnbqP.jpg

Player One (2018) – Napisy PL/Lektor PL

Film Player One jest już u nas dostępny, róbcie popcorn i zasiądźcie wygodnie w fotelach by dobrze skupić się na fabule produkcji. Wszystkie filmy dostępne z napisami lub lektorem w najwyższej jakości obrazu!

O filmie

Rok powstania: 2018
Reżyser: Steven Spielberg
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: USA
Premiera: 28 marca 2018 (Świat), 6 kwietnia 2018 (Polska)

Ekranizacja rozgrywa się w 2045 roku, świat coraz bardziej podupada i oddaję się anarchii społeczeństwa. Ludzie, którzy nie mogą tego wytrzymać uciekają do OAZY (wielki świat w wirtualnej rzeczywistości stworzony przez Jamesa Hallidaya). Przed śmiercią, James postanawia ogłosić konkurs… pierwsza osoba, która odnajdzie wielkanocne jajko, dostanie jego cały majątek. Jak ludzie będą się zachowywać, w tym niegdyś spokojnym świecie? Przekonajcie się sami!

Player One (Napisy PL/Lektor PL)

 

Player_One_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Player One w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Poza rozmiarem ekranu, gry takie jak DOTA nie mogą być odtwarzane przez telefon w celu uzyskania kilku wyjaśnień. Moja gra była dużo bardziej zabawna niż prawdziwa. Gry hazardowe online to jedno z najczęściej spotykanych uczuć, które przychodzi wszystkim do głowy.
Aby zapobiec problemom ziemi wokół nich, ludzie spędzają czas w OASIS, który jest cyfrowym wszechświatem rzeczywistości stworzonym przez Jamesa Hallidaya. Spędzają większość czasu w wirtualnej grze rzeczywistości zwanej OASIS, mając nadzieję na ucieczkę od rzeczywistości swojego życia. To dużo czasu. Jeszcze gorzej jest, gdy po raz pierwszy doszło do śmieci.
W roku kalendarzowym 2044 świat został ogarnięty kryzysem energetycznym spowodowanym wyczerpywaniem się paliw kopalnych i skutkami globalnego ocieplenia, co spowodowało powszechne problemy społeczne i stagnację finansową. Zobacz rzeczywisty świat, którego nigdy wcześniej nie widziałeś. Dla Spielberga prawdziwy świat jest najważniejszym źródłem cudów i transformacji. Kto znajdzie ostatnią wskazówkę, ten odziedziczy cały cyfrowy świat. Cyfrowa Ziemia, OASIS, jest jakby ucieczką dla większości ludzkości, która żyje w skrajnej nędzy.