Popek za życia lektor pl

https://icdn.2cda.pl/vid/premium/1277418/299x446/cb67f05e57e51ca8984f73c4bd8e3ad0.jpg

Popek za życia (2017) – Napisy PL/Lektor PL

Wszędzie próbujesz znaleźć film pt. Popek za życia jednak Twoje zmagania są bezskuteczne? U nas obejrzysz go w jakości Full HD!

O filmie

Rok powstania: 2017
Reżyser: Mateusz Winkiel
Gatunek: Dokumentalny
Produkcja: Polska
Premiera: 18 stycznia 2017 (Polska)

Biografia przedstawia życie jednego z najpopularniejszych raperów Polskiej sceny muzycznej. Paweł „Popek” Mikołajuw z mieszkającego w garażu alkoholika i ćpuna w kilka lat zmienił się w jednego z najlepszych autorów muzyki „ulicznej”. Film opowiada o jego zmaganiach z problemami życia codziennego, oraz o muzyce – którą jak sam powiedział „kocha nad życie”.

Popek za życia (Napisy PL/Lektor PL)

 

Popek_za_życia_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Popek za życia w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Paweł „Popek” Mikołajuw, to silny fenomen polskiej sceny muzycznej oraz szeroko pojętej popkultury. Gość z bagażem mnóstwa ciężkich przeżyć, były członek popularnego składu Firma, obecnie muzyk oraz gier, sam spośród najtańszych YouTuberów i muzyków w Polsce. Po wielu życiowych perypetiach i wyjeździe za granicę, wznowił karierę muzyczną co ostatecznie poprawiłoby jego utrzymanie na zawsze. Współautor hitu „Dirty Diana”, pracownik z świata, Piotruś Człowiek od stóp do osoby w tatuażach, znany przede ludziom z wielkich modyfikacji mięsa oraz dania się Królem Albanii w ramach zwariowanego projektu Gang Albanii, który oczarował i zainteresował polskich słuchaczy na dużo miesięcy. „Za życia” pokazuje Popka z wszystkiej strony, jak kogoś, jakiego nie można uznać jednoznacznie. Z jakiejś strony zaangażowany ojciec, z pozostałej artysta-wariat, jaki nie stroni od kaw również nie wie, co już spotka mu do góry; muzyk śpiewający bluesa w poznaniu londyńskiego metra oraz pewien spośród najbardziej widocznych raperów w Polsce, lubiany przez wielu ważnych reprezentantów sceny; wrażliwy wariat przedstawiający się z szerokiego środowiska, zdecydowanie róża wyrosła w betonie. Film ukazuje historię powrotu do Krajowy oraz konfrontuje ze sobą dwie rzeczywistości – dotychczasowe życie Panującego w małym garażu pod Londynem oraz powrót do ojczyzny i przeciwstawienie się z polską pozycją w Polsce.

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *