Przyciąganie lektor pl

Przyciągnie

Przyciąganie (2017) – Napisy PL/Lektor PL

Masz chwile wolnego, ale nie możesz znaleźć dobrej ekranizacji? To już przeszłość! U nas obejrzysz wszystkie filmy w jakości 1080p z polskim lektorem.

O filmie

Rok powstania: 2017
Reżyser: Fedor Bondarchuk
Gatunek: Dramat, Sci-Fi
Produkcja: Rosja
Premiera: 26 stycznia 2017 (Świat)

Ludzie żyjący w Rosji jak co dzień wykonywali swoje prace, jedni sprzątając w domu, drudzy zostając po godzinach w pracy… jednak w jednej chwili wszystko się zmieniło. W wiadomościach podano, że niezidentyfikowany obiekt latający zmierza w kierunku Moskwy i właśnie został zestrzelony. Losy ziemi są w rękach jednej nastolatki – Julii (córka pułkownika dowodzącego obroną). Jak potoczą się losy świata? Obejrzyj już teraz!

Przyciąganie online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Przyciąganie_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Przyciąganie w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

„Z obecnej chwili… właśnie pojawiła się informacja, że niezidentyfikowany obiekt latający, jaki stał zestrzelony nad Moskwą, jest chyba pochodzenia pozaziemskiego. Ważna część dzielnicy Czertanowo zostaje obstawiona kordonem policji i wojska. Rzuca się o ewakuacji ludności. Nasze centra w Ministerstwie Obrony informują o powołaniu specjalnej komisji, jaka zajmuje nawiązać związek z przybyszami. Wkrótce przekażemy nowe informacje…” Wysokobudżetowa produkcja science fiction, jaka w Rosji była hitem. Oszałamiające efekty specjalne, duża ilość humoru, nosząca w napięciu treść oraz stany Roli w dłoniach nastolatki Julii, córki pułkownika dowodzącego obroną. Przyciąganie napisy pl do obejrzenia na filmy online!

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *