Przyciągnie

Przyciąganie (2017) – Napisy PL/Lektor PL

Masz chwile wolnego, ale nie możesz znaleźć dobrej ekranizacji? To już przeszłość! U nas obejrzysz wszystkie filmy w jakości 1080p z polskim lektorem.

O filmie

Rok powstania: 2017
Reżyser: Fedor Bondarchuk
Gatunek: Dramat, Sci-Fi
Produkcja: Rosja
Premiera: 26 stycznia 2017 (Świat)

Ludzie żyjący w Rosji jak co dzień wykonywali swoje prace, jedni sprzątając w domu, drudzy zostając po godzinach w pracy… jednak w jednej chwili wszystko się zmieniło. W wiadomościach podano, że niezidentyfikowany obiekt latający zmierza w kierunku Moskwy i właśnie został zestrzelony. Losy ziemi są w rękach jednej nastolatki – Julii (córka pułkownika dowodzącego obroną). Jak potoczą się losy świata? Obejrzyj już teraz!

Przyciąganie online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Przyciąganie_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Przyciąganie w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

„Z obecnej chwili… właśnie pojawiła się informacja, że niezidentyfikowany obiekt latający, jaki stał zestrzelony nad Moskwą, jest chyba pochodzenia pozaziemskiego. Ważna część dzielnicy Czertanowo zostaje obstawiona kordonem policji i wojska. Rzuca się o ewakuacji ludności. Nasze centra w Ministerstwie Obrony informują o powołaniu specjalnej komisji, jaka zajmuje nawiązać związek z przybyszami. Wkrótce przekażemy nowe informacje…” Wysokobudżetowa produkcja science fiction, jaka w Rosji była hitem. Oszałamiające efekty specjalne, duża ilość humoru, nosząca w napięciu treść oraz stany Roli w dłoniach nastolatki Julii, córki pułkownika dowodzącego obroną. Przyciąganie napisy pl do obejrzenia na filmy online!