Ratchet i Clank lektor pl

Ratchet i Clank 2016

Ratchet i Clank (2016) – Napisy PL/Lektor PL

Jeżeli jesteś zainteresowany/a obejrzeniem bajki w niedzielny wieczór, to u nas zrobisz to w najlepszej jakości obrazu i dźwięku!

O filmie

Rok powstania: 2016
Reżyser: Kevin Munroe
Gatunek: Animacja, Przygodowy
Produkcja: USA
Premiera: 13 kwietnia 2016 (USA), 22 kwietnia 2016 (Polska)

Główny bohater Drek z jego posłuszną armią Blargów postanawia wyruszyć na opanowanie światów. Kiedy jego pomysł zaczynał przeobrażać się w realne życie nieoczekiwanie napotkał na swojej drodze jedną z najbardziej tajemniczych par bohaterów, których kiedykolwiek widział kosmos!

Ratchet i Clank online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Ratchet_i_Clank_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Ratchet i Clank w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Po zdewastowaniu naszej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyjeżdża na podbój kolejnych światów. Nieliczenie na jego możliwości staje para najbardziej oryginalnych bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To człowiek legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet zaś jego stały druh Clank – mały robot o zdrowym uczuciu oraz ogromnym intelekcie. Aby zachować wszechświat, Ratchet i Clank dodadzą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków prowadzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać Dreka przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. I przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i pewna odwaga

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *