Robinson Crusoe lektor pl

Robinson Crusoe

Robinson Crusoe (2016) – Napisy PL/Lektor PL

Chcesz obejrzeć świetny animowany film, jednak nigdzie nie możesz takowego znaleźć? U nas obejrzysz przezabawną bajkę w jakości 720p/1080p bez żadnych zacięć!

O filmie

Rok powstania: 2016
Reżyser: Ben Stassen, Vincent Kasteloot
Gatunek: Animacja, Przygodowy
Produkcja: USA
Premiera: 4 lutego 2016 (USA), 4 marca 2016 (Polska)

Główny bohater (Robinson Crusoe) spotyka na swojej drodze zwierzęta, które zamieszkują bezludną wyspę. Po pewnym czasie zaczyna się z nimi zaprzyjaźniać i poznaję ich największego wroga – dwa złe koty. Łączy się z biedną gromadką pokrzywdzonych i obiera sobie za cel pomoc zwierzakom i walkę z zezłoszczonymi kocurami.

Robinson Crusoe online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Robinson_Crusoe_PL_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Robinson Crusoe w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Powtarzam tym, jacy nie pamiętają: Robinson Crusoe napisy pl był ze sobą na odludnej wyspie psa, dwa koty oraz papugę. Twórcy belgijskiej animacji o wielkim rozbitku postanowili użyć tę kondycja i opowiedzieć historię Robinsona z ciekawego punktu widzenia. W ilości nic innego: powieść Daniela Defoe to natomiast sama z najchętniej ekranizowanych i reinterpretowanych prac na świecie. Robinson istniał szybko kobietą, amerykańskim pilotem, i nawet astronautą. Moment na Robinsona – przyjaciela zwierząt. Kiedy ciekawska papuga (!) imieniem Mak zaczyna relacjonować dwójce myszy (!) losy pechowego podróżnika, kupimy obecne w cień. W efekcie „Robinson Crusoe” to obraz dla niemowlęta, i najmłodsi uwielbiają gadające zwierzątka. Punkt w ostatnim, że gdzieś po drodze wydaje się wszystko, co miało podstawę książki Defoe. I w zmian nie dostajemy nic godnego uwagi.

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *