https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMzhhMTczMDQtNWE0Yy00OTJiLTlmYjgtNWU1MmVkYTVlYWVhXkEyXkFqcGdeQXVyNjEwNTM2Mzc@._V1_UY1200_CR90,0,630,1200_AL_.jpg

The End of the F***ing World (2017) – Napisy PL/Lektor PL

Szukasz serialu The End of the F***ing World napisy PL lub lektor? Zastanawiasz się gdzie mógłbyś go znaleźć w jakości Full HD? Jeśli tak, to świetnie, że jesteś na naszej stronce!

O Serialu

Rok powstania: 2017
Reżyser: Jonathan Entwistle, Lucy Tcherniak
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 24 października 2017 (Świat)

Serial został zrealizowany na podstawie komiksu o chorym psychicznie młodym chłopaku, zabijającym wszystko co się rusza oraz dziewczynie, która zbuntowała się rodzinie. Wyruszając w przygodę swojego życia, nie podejrzewali, że wyprawa może skończyć się tak pechowo.

The End of the F***ing World (Napisy PL/Lektor PL)

 

The_End_of_the_F***ing_World_Serial_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie The End of the F***ing World w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Każda osoba, z którą związana jest młodzieżowa para, zostaje przeklęta. Jest tam mnóstwo rzeczy. Zdaję sobie sprawę, że to mogło odegrać dla Ciebie maleńką rolę. Ponadto wydaje się, że trochę boi się Jamie. Jedyną rzeczą, o której myślę inaczej, jest akcesja koloru. I po prostu nie miałem sensu sprzedawać wszystkich cyfrowo. Przyciągając do niektórych A-Listersów, takich jak Jonah Hill czy Emma Stone, ten z pewnością przyciągnie uwagę.

Alyssa nie jest ślepo zakochana. Alyssa jest młoda i nie rozumie, co robić. Alyssa idzie blondynką i naprawdę działa! Pokaz ten opowiada przede wszystkim o tym, jak Alyssa próbuje odnaleźć tatę. Jess uważa, że powinni zrobić coś na temat RuPaul, mówi Covell. Jamie zastanawia się, czy nie muszą nazywać władz i Alyssa upiera się, że niszczą wszelkie dowody i uciekają. I James nie jest człowiekiem o kilku słowach.

Dodatkowo muzyka jest fenomenalna. Scena jest jedynie brutalna we wszystkich idealnych aspektach. Wierzę, że zacząłem się obezwładniać sceną mini komiksów i moja reakcja miała studiować te poprzednie komiksy. Wydaje się, że jest to pokaz, który sam w sobie nie ma wiary.