zanim sie obudze online

Zanim się obudzę 2016

Zanim się obudzę (2016) – Napisy PL/Lektor PL

Masz ogromną ochotę się dzisiaj przestraszyć, jednak żaden film Cię nie zainteresował? Zanim się obudzę jest wspaniałym tytułem, który wystraszy mocniej, niż dziewczyna bez makijażu, a do tego w jakości Full HD!

O filmie

Rok powstania: 2016
Reżyser: Mike Flanagan
Gatunek: Horror
Produkcja: USA
Premiera: 7 kwietnia 2016 (Świat), 27 maja 2016 (Polska)

Małżeństwo stara się o dziecko, jednak wszystkie ich działania są bezskuteczne. Po wielu nieudanych próbach para decyduję się na adopcję. Kiedy wszystko doszło do skutku i chłopiec znalazł się u nich w domu, dziecko zaczyna mieć koszmary, które po jakimś czasie zaczynają się urzeczywistniać. Chroniąc syna, partnerzy postanawiają dojść do źródła lęków ich nowej bratniej duszy.

Zanim się obudzę online (Napisy PL/Lektor PL)

 

Zanim_się_obudzę_1080p.mp4

film

Po kliknięciu w powyższy player zostaniesz przekierowany do o wiele popularniejszej od nas strony, na której możesz oglądać filmy i seriale online, w tym właśnie Zanim się obudzę w jakości Full HD!

Więcej o samym filmie

Amerykański film fabularny Zanim się obudzę napisy pl z 2016 roku, stworzony przez Mike’a Flanagana i Jeffa Howarda oraz wyreżyserowany przez Flanagana. Opowiada historię chłopca, którego wypoczynki oraz koszmary są w kształcie przeprowadzać się.

Jessie i Mark Hobsonowie adoptują kilkulatka, Cody’ego, którego były opiekunowie zginęli w ciemnych okolicznościach. Chłopiec zachwyca Hobsonów dobrymi formami oraz inteligencją, jest ponad unikalne i piękne pasje. Szybko ujawnia się, że Cody dany jest bogatą, choć groźną umiejętnością: jego relaksy oraz koszmary są w kształcie się urzeczywistniać.

Related Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *